Renginių organizavimo sistema – inovatyvus verslas ir pagalba

Renginių organizavimas pastaruoju metu yra itin populiari veikla. Šios srities specialistų paslaugų nori ne tik didelės įmonės, tačiau ir asmenines šventes planuojantys lietuviai. Turbūt todėl renginių organizavimu besiverčiančių charizmatiškų asmenybių skaičius vis dar auga. Tiesa, vien organizuoti renginius, vis besikeičiančioje rinkoje, darosi negana. Tai pajuto ir „Eventon“ renginių ir bilietų vadymo sistemos direktorius Tomas Daukša.

Dar 2013 metais Tomas pradėjo organizuoti įvarius renginius. Tačiau jau tada pradėjo jaustis rinkos persipildymas ir taip dirbti tapo tiesiog per sudėtinga. Tokiu būdu mylimas darbas ir inovacijų paieška atvedė į sprendimą – renginių ir bilietų valdymo sistemos „Eventon“ sukūrimą.

Sistema skirta ir mažiems, ir dideliems

„Eventon“ sistemoje galima rasti platų funkcionalumą, kuris patenkins daugelį renginių organizatoriams kylančių poreikių, kai organizuojamas didelis renginys, bet ženkliai palengvinti ir finansiškai nenuskriausti net ir nedidelių renginių organizatorių.

„Mūsų sistema yra išskirtinė savo funkcionalumu ir detalių apgalvojimu, kurios yra ypatingai svarbios renginių organizatoriams.“, – teigia „Eventon“ įkūrėjas.

Renginių organizavimo sistemos veikimo principas yra išties paprastas. Prisijungę prie sistemos turite įvesti renginio informaciją (laikas, data, vieta, bilietų tipai, kainos ir t.t.). Vėliau turite 3 pasirinkimus:

    • kurti renginio tinklapį sistemos pagalba,
    • įsidėti integraciją į savo renginio puslapį,
    • naudotis mūsų platforma.

Atlikus šiuos veiksmus belieka sukurti renginio bilietus ir renginio organizavimas baigtas.

Funkcijų gausa lengvam organizavimui

Verslininkas pabrėžia, kad vienas pagrindinių juos išskiriančių bruožų – įvairių funkcijų gausa:

„Mūsų sistema turi platų funkcionalumą: renginio puslapio kūrimo, naujienlaiškių siuntimo, apklausų atlikimo, klausimo uždavimo registracijos metu, apmokėjimo būdų pasirinkimo, priminimų užsiregistravusiems dalyviams išsiuntimo, vietų išdėstymo, automatinio sąskaitų generavimo ir apskaitos, nuolaidų kodų generavimo, kiekio nuolaidos, nemokamų renginių galimybės, lankomumo statistikos bei daugelį kitų smulkesnių funkcijų.“

Kaip tikina pats „Eventon“ įkūrėjas, kiekviena iš šių funkcijų įdiegta į sistemą tam, kad taupytų renginių organizatorių laiką, kurį organzatoriai galėtų skirti kūrybiniams ar strateginiams sprendimams.

Partneriai – veiklos dalis

Kaip ir kitose srityse, renginių organizavimo sistemos administravime, iškyla daug iššūkių, su kuriais padeda susidoroti bendradarbiavimas.

„Partneriai, kaip ir kiekvienoje veikloje, ne išimtis ir ši, yra labai svarbu. Nes apgalvotai pasirinkti partneriai sukuria sinergiją ir pridėtinę vertę, tiek mūsų klientams, tiek renginių dalyviams.“, – partnerių naudą renginių organizavimo platformai pabrėžia „Eventon“ direktorius, pridurdamas, kad visai neseniai prisijungė ir prie BNI Bokštas veiklos, o tai turėtų ne tik išplėsti pažinčių ratą, bet ir atverti duris naujoms galimybėms.