BNI Bokštas  - darnaus miesto darnus klubas!

BNI Bokštas įkurtas 2019 m. liepos 16 d. Klubo misija - kurti sinergiją tarp patikimų verslų. Narių puoselėjamos vertybės – verslumas, profesionalumas, lyderystė ir orientacija į rezultatą, skaidrumas ir pagarba vienas kitam, lojalumas ir draugiškumas.  

Šiuo metu apjungęs skirtingus, aktyvius ir sėkmingus Kauno ir ne tik verslus, jis skatina draugdarbystę – vienas kito pažinimą, savitarpio supratingumą bei pagalbą, kuriančius finansinę naudą bei veiksmingumą. Kai tarpusavyje bendrauja ir verslo rekomendacijomis keičiasi verslo savininkai ar įmonių vadovai, tai duoda tiesioginės naudos. Sutaupoma labai daug laiko, kurį tektų sugaišti ieškant partnerių ir tikrinant jų patikimumą. Šiuos partnerius mes jau pažįstame, su jais dirbame, jais pasitikime, nes tik patikimas verslas gali tapti BNI nariu.  Tarpusavyje bendraujant sprendimus priimantiems asmenims ne tik visi procesai vyksta kur kas greičiau, bet kartu atrandamos naujos bendro verslo formos ir kokybiškos pažintys, jungtiniai projektai, bendros paslaugos, greitesnė verslo plėtra.

Klubas dar jaunas, tačiau jo narių sugeneruota apyvarta jau viršija 8 mln. eurų, o vidutiniškai kiekvienam nariui sugeneruota apie 80 tūkst. eurų metinę apyvarta.

Šiuo metu BNI Bokšte veikia 5 bendradarbiavimo komandos – prekių ir paslaugų verslui, nekilnojamo turto ir statybų, vidaus įrengimo, teisės ir finansų, marketingo ir IT.