BNI Bokštas  – darnaus miesto darnus klubas!

BNI Bokštas įkurtas 2019 m. liepos 16 d. Klubo misija – kurti sinergiją tarp patikimų verslų. Narių puoselėjamos vertybės – verslumas, profesionalumas, lyderystė ir orientacija į rezultatą, skaidrumas ir pagarba vienas kitam, lojalumas ir draugiškumas.

 

Šiuo metu apjungęs 40 skirtingus, aktyvius ir sėkmingus Kauno ir ne tik verslus, jis skatina draugdarbystę – vienas kito pažinimą, savitarpio supratingumą bei pagalbą, kuriančius finansinę naudą bei veiksmingumą. Kai tarpusavyje bendrauja ir verslo rekomendacijomis keičiasi verslo savininkai ar įmonių vadovai, tai duoda tiesioginės naudos. Sutaupoma labai daug laiko, kurį tektų sugaišti ieškant partnerių ir tikrinant jų patikimumą. Šiuos partnerius mes jau pažįstame, su jais dirbame, jais pasitikime, nes tik patikimas verslas gali tapti BNI nariu.  Tarpusavyje bendraujant sprendimus priimantiems asmenims ne tik visi procesai vyksta kur kas greičiau, bet kartu atrandamos naujos bendro verslo formos ir kokybiškos pažintys, jungtiniai projektai, bendros paslaugos, greitesnė verslo plėtra.

Klubas dar jaunas, tačiau jo narių sugeneruota apyvarta jau viršija 1 mln. eurų, o vidutiniškai kiekvienam nariui sugeneruota apie 50 tūkst. eurų mėnesinė apyvarta.

Šiuo metu BNI Bokšte veikia 4 bendradarbiavimo komandos – paslaugų verslui,  nekilnojamo turto ir statybų, transporto ir logistikos bei marketingo ir IT komanda.

Paslaugų verslui bendradarbiavimo komanda jungia labai skirtingus, verslo klientams paslaugas teikiančius verslus – vertimų biurą, advokatų kontorą, kredito ir draudimo bendroves ir kt. įmones. Tačiau dar ne visos galimybės išnaudotos – vis dar ieškome įdarbinimo agentūros, biuro prekių pardavėjo, auditoriaus, finansų konsultanto.

NT ir statybų bendradarbiavimo komanda vienija narius, kurie suprojektuos, pastatys ir įrengs, apšildys ir papuoš jūsų namus. Taip prie komandos kviečiami prisijungti stogdengiai, tvorų montuotojai, statybų techninės priežiūros, geodezinių ir topografinių matavimų, lauko inžinerinių tinklų įrengimo bei apželdinimo įmonės.

Marketingo ir IT bendradarbiavimo komandos nariai pasirūpins, kad jūsų nepriekaištingas įvaizdis būtų matomas visur – nuo vizitinės kortelės iki interneto platybių. Šiuo metu vis dar reikalingi renginių organizatoriai, vedėjai ir dekoratoriai, marketingo strategijų kūrėjai, lauko stendų gamintojai ir reklamos nuomotojai.

Transporto ir logistikos bendradarbiavimo komandoje susibūrė nariai, teikiantys susisiekimo, įvairių krovinių bei gyvūnų gabenimo, transporto priemonių draudimo, nuomos ir remonto, muitinės tarpininkavimo, pervežimo paslaugas tiek Lietuvoje ir užsienyje. Šioje komandoje dar yra laisvų vietų degalinėms, plovykloms, lengvųjų automobilių ir sunkiojo transporto pardavimo salonams, žemės ūkio technikos pardavėjams, automobilių stiklų servisams, kėbulo lygintojams, įmonėms, teikiančioms pagalbą kelyje.