BNI Bokštas  - darnaus miesto darnus klubas!

BNI Bokštas įkurtas 2019 m. liepos 16 d. Klubo misija - kurti sinergiją tarp patikimų verslų. Narių puoselėjamos vertybės – verslumas, profesionalumas, lyderystė ir orientacija į rezultatą, skaidrumas ir pagarba vienas kitam, lojalumas ir draugiškumas.

 

Šiuo metu apjungęs 39 skirtingus, aktyvius ir sėkmingus Kauno ir ne tik verslus, jis skatina draugdarbystę – vienas kito pažinimą, savitarpio supratingumą bei pagalbą, kuriančius finansinę naudą bei veiksmingumą. Kai tarpusavyje bendrauja ir verslo rekomendacijomis keičiasi verslo savininkai ar įmonių vadovai, tai duoda tiesioginės naudos. Sutaupoma labai daug laiko, kurį tektų sugaišti ieškant partnerių ir tikrinant jų patikimumą. Šiuos partnerius mes jau pažįstame, su jais dirbame, jais pasitikime, nes tik patikimas verslas gali tapti BNI nariu.  Tarpusavyje bendraujant sprendimus priimantiems asmenims ne tik visi procesai vyksta kur kas greičiau, bet kartu atrandamos naujos bendro verslo formos ir kokybiškos pažintys, jungtiniai projektai, bendros paslaugos, greitesnė verslo plėtra.

Klubas dar jaunas, tačiau jo narių sugeneruota apyvarta jau viršija 5 mln. eurų, o vidutiniškai kiekvienam nariui sugeneruota apie 70 tūkst. eurų metinę apyvarta.

Šiuo metu BNI Bokšte veikia 6 bendradarbiavimo komandos – prekių ir paslaugų verslui, nekilnojamo turto, statybų, vidaus įrengimo, teisės ir finansų, marketingo ir IT.

 

#BNIBokštas NT ir statybų BK komanda

Šią ir kitą savaitę #BniBokštas vyksta NT ir statybų bendradarbiavimo komandos dienos. Jei jūsų verslas patenka į šią sritį, užsukite į svečius, nes turėsime nemažai rekomendacijų ir projektų bendradarbiavimui.???Svečiuose ypač laukiame šių verslų:?️Šildymas ir vėdinimas. ? Statybinės medžiagos durys, langai . ?Išmanaus namo sprendimai. ?Buitinė technika. ?Stogai ir skardos dangos. ?️Apželdinimas, gerbūvis. ?"Balta" santechnika. ?Energetinis sertifikavimas.Gal kuri iš šių sričių Jūsų ar Jūsų draugų, pažįstamų ir norėtumėte bendradarbiauti su mūsų NT ir statybos komanda? Taip? Tada kviečiame į svečius ?

Posted by BNI Bokštas on 2020 m. birželio 29 d., pirmadienis