BNI® – didžiausia ryšių plėtros ir rekomendacijų organizacija pasaulyje

 

Įkurta 1985 metais, BNI® yra pasaulinė verslo ryšių ir rekomendacijų organizacija. Mūsų nariai yra verslininkai ir profesionalai, padedantys vieni kitų verslams augti ir tikintys pagrindine organizacijos vertybe, kad visada laimi besidalinantys (angl. Givers Gain®). Kiekvieną dieną vyksta tūkstančiai BNI® susitikimų visame pasaulyje, kuriuose verslo lyderiai susitinka tam, kad megztų naujas pažintis, vystytų pasitikėjimu grįstus santykius bei keistųsi kokybiškomis ir šiltomis verslo rekomendacijomis.

BNI Lietuva misija – padėti patikimam verslui augti, suteikiant papildomą pelningų užsakymų srautą. BNI® narystė suteikia prieigą prie unikalių verslo plėtros mokymų, leidžia išplėtoti verslo ryšių tinklą ir keistis rekomendacijomis tiek Lietuvoje, tiek ir visame pasaulyje. Džiaugiamės, kad BNI® verslo plėtros sistema naudojasi ir savo BNI® sėkmės istorijomis dalinasi vis daugiau Lietuvos verslų. Tikime, kad bendradarbiaudami ir padėdami vieni kitiems BNI® pakeisime tai, kaip Lietuvoje ir pasaulyje vystomas verslas.


Ką duoda BNI®?

 

   • Daugiau pinigų. BNI® nariai keičiasi kokybiškomis ir šiltomis rekomendacijomis, kurios vėliau virsta užsakymais jų verslams. BNI® matuojame sugeneruotų verslo užsakymų sumas, todėl tiksliai žinome, kad BNI® narystė 2017 metais vienam nariui sugeneravo vidutiniškai 87 000 EUR verslo pajamų. Siekiame, kad 2018 metais vidutinės vieno nario pajamos sudarytų jau 120 000 EUR. Jei jums reikia papildomo pelningų užsakymų srauto, BNI® galime jums padėti.
   • Daugiau verslo partnerių. BNI® įgyjate galimybę megzti naujas pažintis su šimtais tūkstančių verslų visame pasaulyje, o taip pat kurti pasitikėjimu grįstus ilgalaikius verslo santykius su savo BNI® verslo klubo partneriais. BNI® formuojasi strateginės verslo partnerystės, kuriama verslo sinergija ir mėgaujamasi bendradarbiavimo vaisiais. Jei jūsų verslui reikia naujų partnerių Lietuvoje ar užsienyje, išnaudokite išplėtotą BNI® verslo kontaktų tinklą.
   • Daugiau verslo pagreičio. Viskas, ką darome BNI®, yra orientuota į pelningesnę jūsų verslo plėtrą. Šiam tikslui esame sukūrę unikalų verslo plėtros mokymų ciklą, susidedantį net iš 12 atskirų mokymų, įskaičiuotų į BNI® narystės vertę. BNI® mokymų metu jūs išsikelsite finansinius BNI® narystės tikslus ir gausite aiškius patarimus ir įrankius, kaip šiuos tikslus pasiekti. BNI® yra subalansuota norintiems ir kryptingai siekiantiems dar daugiau verslo pagreičio. Na o jei manote, kad jūsų tikslams pasiekti nereikia papildomų verslo ryšių ir rekomendacijų, gali būti, kad jūsų verslo tikslai tiesiog per maži!

Ko tikėtis, prisijungus prie BNI®?

 

Nors BNI® verslui duoda daugiau pinigų, partnerių ir pagreičio ir tai įrodo BNI® narių sėkmės istorijos, to neverta tikėtis tik tapus nariu. BNI® nėra greito praturtėjimo schema, o vadovaujasi universaliai veikiančiais ryšių ir verslo plėtros principais. Jūsų sėkmę BNI® lems nuoseklus vadovavimasis BNI® organizacijos vertybėmis, tad pirmiausia įsitikinkite, ar jos sutampa su jūsiškėmis:

   • Laimi besidalinantys (angl. Givers Gain®)
   • Santykių kūrimas
   • Mokymasis visą gyvenimą
   • Tradicijos + Inovacijos
   • Pozityvus požiūris
   • Atskaitingumas
   • Pripažinimas

BNI® patirtis rodo, kad papildomą pelningų užsakymų srautą susikursite tik tada, kai įgysite besąlygišką BNI® verslo partnerių pasitikėjimą, o tam reikės investuoti laiko į pažinčių mezgimą ir santykių kūrimą. Reikės įrodyti, kad ne tik jūs, kaip asmuo, esate vertas pasitikėjimo, bet ir jūsų verslas teikia kokybiškus produktus ar paslaugas, todėl jį galima drąsiai rekomenduoti. Ir atminkite, kad BNI® laimi besidalinantys, todėl prieš gaudami rekomendacijas jūsų verslui, būkite pasiruošę jų duoti savo BNI® rekomendacijų partneriams!